Ograniczamy emisję dzięki ciepłu systemowemu
Wysoka czy niska emisja – co naprawdę oznaczają te pojęcia? Ponad połowa Polaków niesłusznie uważa, że „niska emisja” oznacza niewielką emisję zanieczyszczeń. W rzeczywistości jest inaczej – niska i wysoka emisja odnoszą się do wysokości, na jakiej zanieczyszczenia trafiają do powietrza, a nie do ich ilości. Rozróżnienie to jest kluczowe, aby lepiej dbać o klimat…
